Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka fungují jen když zapojená při startu PC

Ahoj,

mám takový nemilý problém na mém NTB.
Mám sluchátka (3,5mm jack) a když je zapojím do NTB, nejsou vůbec detekované...
Když však vypnu NTB, sluchátka zapojím, a pak NTB zapnu, sluchátka najednou fungují bezproblémů, můžu je odpojit, a znovu zapojit, vše funguje.

Zkrátka - sluchátka fungují správně jen tehdy, když je zapojím, než NTB zapnu.

Jen dodám, že NTB je od Lenovo - byl tam Win 8, ale já tam dal Win 7, protože to bylo fakt pomalé a zasekané (je to NTB za 12K). Teď je NTB fakt hodně rychlý a svižný, baterka vydrží 3x déle... akorát jsem dal pryč ty nesmysly one touch recovery apod... protože tohle bych stejně nevyužil.
Drivery jsem zkoušel přímo z CD od Lenova a i jiné, v driverech pravděpodobně problém není. Jsou totiž zpětně kompatibilní se staršími verzemi win.

Nesetkal se s tím někdo prosím?

Kdepak, žádný náhodný, zkusil jsem přímo od Lenova pro ten typ NTB - jak jsem psal, měli tam i zpětně kompatibilní drivery i na WIN 7.

Ty nezabraly (zvuky začaly fungovat, ale problém se sluchátky přetrvával), tak jsem zkusil HD audio driver od realteku... ten taky nezabral.

Pak jsem zkusil, ať si Win najde drivery sám - našel Správce zvuků High Definition Audio - ale problém stále přetrvává.