Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace XP na hp nx 7400

Předem hlásím, že nejsem ani trochu počítačový odborník. Pořídil jsem si nedávno nb hp nx 7400 a s pomocí kámošů a rad internetu jsme tam nainstalovali xp. Musel se při tom vypnouti sata nativní mód. Zajímalo by mě a pokud někdo víte, prosím poraďte, jestli se ten to pak musí zase zapínat, tjl vrátit zpátky na enabled. Jestli to třeba nějak nesnižuje rychlost.
Dík za pomoc.

Mas-li v prubehu instalace zaveden SATA driver (ale bez toho bys to zas nenainstaloval, ze...), vypnuti nativu nijak rychlost nesnizuje. Je-li mozne nasledne funkci zapnout bez dopadu na funkcnost, netusim (ale udelej si zalohu partisny a testni ;-)).