Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vodní chlazení VS Normál chlazení :) (chladič) a jak V.chl tak i N.chl by měl jít na Cpu AMD 8320

Ahoj lidi chtěl bych vás všechny poprosit o vaše zkušenosti jak vod.chlazení tak i Nor.chlazení. Abych vám řekl pravdu tak mě se více líbí vod.chlazení ale je tady problém nikdy jsem neměl v pc vodní chlazení a tak se chci zeptat jaká je výdrž vod.chlazení. Jsem ochoten dát za vodní chlazení 5k :) patice je AM3+

Pretaktované FX8350 jsem chladil <Corsairem i / H> , zadny problém jsem nezaznamenal, ani nemel.
Dle OC, teploty pridrzel skoro az o 10C oproti klasickému Air_cooleru.
Pred pouzitim v PC, bych ti ale radeji pro jistotu, prvni spusteni doporucil mimo case.
(rukama mi jich proslo okolo 10, nikdy jsem s nimy zadny problém nemel a to jsem zkousel i dokonce Antek Kuhler H)
Bez OC, klidne zustan u AIR.