Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Operating not found instalacia windows 7

Ahojte potrebujem nutnu radu, instalujem original verziu windows 7 ultimate a proste mi nechce nacitat DVD sa cudujem kedze je originalne a na inych mi ho nacita, proste jak kebyze ten windows tu 7 nechce, xp som si skusil stiahni vypalil a to mi ide pekne, ako kebyze tu 7 ten nb odmieta netreba nieco niekde nastavit?A vzdy ked ho dam bootovat naskoci cierna obrazovka s textom "Check connection cable" "Operating not found" .Už som fakt skúsil všetko, ďakujem za rady.

Zkus prosím napsat,na jaký comp to chceš nainstalovat,protože je možné,že neodpovídá požadavkům W 7 viz-
Chcete-li ve svém počítači používat systém Windows 7, budete potřebovat následující položky:

32bitový (x86) nebo 64bitový (x64) procesor s frekvencí 1 gigahertz (GHz) nebo vyšší

1 gigabajt (GB) paměti RAM (32bitový systém) nebo 2 GB paměti RAM (64bitový systém)

16 GB volného místa na disku (32bitový systém) nebo 20 GB (64bitový systém)

Grafické zařízení DirectX 9 s ovladačem WDDM 1.0 nebo vyšším

Práveže je tam windows 8.1 a ten mi nevyhovuje ani štýlovo ani nijako, tak tam chcem preto 7 tak keď tam ide bez problémovo osmička tak 7 by nemala robiť problém..Ale mne to proste ako kebyže ani to DVD nečíta, ani nehučí ako napr. pri XP.

vypni si v biose bootovanie systému zo siete -check cable connection-to znamená skontroluj pripojenie káblom,je tým za normálnych okolností myslené pripojenie do siete sieťovým LAN káblom....operating čo? not found..? to je nedokončená chybová hláška-obvykle je tam operatinng system not found,ale môže tam byť aj operating LAN/WAN/cable connection not found,opíš nabudúce chybové hlášky presne,tu je poradňa,nie veštiareň delfská....