Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook, práce i zábava

http://www.euronics.cz/notebook-hp-350-g2-cerny-st ribrny-hppk9j00ea/p395152/ Ahoj chtěl bych si koupit tento notebook, měl by sloužit hlavně pro práci ale občas bych si chtěl zahrát nějakou starší hru ( hry do roku 2013 ) Myslíte si že by to notebook na malé detaily rozjel plynule ? :) Popřípadě jakou s ním máte zkušennost vy :) ?
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Smrtelně 8-)

"
Štěpán, Pardubice20. 8. 2015
Rozhodně nedoporučuji, velmi slabý procesor. Hlupák jsem se díval jen na grafiku a velikost RAM, ale že je procesor tak slabý jsem si vůbec neuvědomoval. Tím pádem mám sice notebook s 2GB grafikou a 8GB ram, ale nerozjedu ani ty nejzákladnější hry. V tom případě jsem mohl ušetřit 4 tisíce a koupit si notebook jen na sledování filmů a projíždění internetu, protože k ničemu jinému notebook pořádně ani není. Klávesnice opravdu špatná, jen 3 USB a pouze jeden konektor na zvuk/mikrofon, takže musím dokoupit redukci. Navíc mám notebook teprve druhý den, téměř žádné nainstalovné aplikace a neustále mám využití disku na 100 % a tak je vše pomalé. Nákupu notebooku velice lituji, za ty peníze to opravdu nestálo.
"