Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC - sestava

Dobrý den, potřebuji poradit...Koupil jsem si nový PC:
AMD A4-6300 Dual-Core, 3.70GHz s AMD Radeon HD 8370D, 1MB cache. (amd-a4-6300-d522142.htm)
RAM 8GB

Chci hrát svojí oblíbenou hru CS:GO HW požadavky: http://www.playzone.cz/forum/hw-sw-a-game-poradna/ csgo-hw-naroky

Jenže když hraju tak vytáhnu max. 60 FPS což já nechci. Potřeboval bych se dostat na min. 130+ FPS.

Myslíte že bych měl koupit novou grafickou kartu? Lepší která by tohle utáhla líp? Prý se říká že FPS v CS:GO se dají výtáhnout pomocí procesoru...já si myslím že procesor na tuhle hru je dobrý.

Prosím odpověď případě zaslat nějaký tip na grafickou kartu do 2000 Kč :)
Děkuji

Nemáš žádnou herní sestavu, nýbrž multimediální s IGP, tak nevím co od toho čekáš za zázraky.
Určitě ti moc nepomůže dedikovaná g.karta za 2 000,- je potřeba alespoň nějaká nV 750Ti nebo R7 260x aby to byl ve hrách znatelný rozdíl alespoň pro starší jedno dvou vláknové hry.

Mam druhej kompl tam mám dvoj jádro 2.8GHz (Intel) a grafiku od ASUSu z roku 2012-2013 (cca nejsem si jistý) CS:GO utáhnu na 130 FPS což mi stačí. Proč bych měl kupovat grafiku která stojí 3000-4000, když mám výkonostně lepší CPU a akorát koupit grafiku která je o třídu lepší jak ten ASUS a dejme tomu že to muže stát do 2000 :)

To je můj názor,ale rozhodně děkuji za pomoc určitě se budu od tohohle odpichovat při výběru. :)