Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záseky PC

Zdravím, často mám poslední dobou zámrzy/záseky PC takže stim nemůžu nic dělat jen kompletně vypnout PC a pak zapnout, restart nefunguje. Začne fungovat normálně až když udělám clean cmos. Po pár hodinách se mi ale zase PC zasekne (neni to pokaždý ale někdy je to víckrát, někdy zase třeba jenom jednou). Je problém v baterii nebo v základovce? Díky za odpovědi

Tak vypada to spis na hardwarovy problem, sice z tveho popisu toho moc nevyplyva, ale dejme tomu. Problem v CMOS baterce je nepravdepodobny, ikdyz ne nemozny, krome vady v zakladni desce bych ale urcite dopredu nevylucoval ani vadny zdroj. Muze to byt jiste i jiny problem, ale ta deska nebo zdroj vypadaji dle popisu nejpravdepodobneji.

Díky za odpověď. Dnes jsem právě četl že blbnutí hodin může způsobovat právě baterie. Ale samozřejmě to neni 100%. Teď jde o to jak to zjistim. Asi zkrátka koupim baterku za pár kaček a uvidim, ale samozřejmě uvítám i nějakou jinou radu.