Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr Monitoru

Zdravím , chtěl bych se s váma poradit o výběr monitoru , jednalo by se o Herní Monitor : požadavka : okolo 140Hz ; 1920x1080 ; do 5 000 Kč ; nejlépe 1-2ms (odezva) . Děkuji
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

? Ptám se jakej z nich a ty mi řekneš obě sračky? rada jak sviň :-) ...pokuď sračka monitor nepovažuješ monitory které se pohybují kolem 10,ooo Kč ,- ...tak to promiň ale 10k do Monitoru nedám ...nechci ultra mega HD a aby to umělo všechno ...mam momentálně shit monitor ktery není ani 1920x... , a proto si chci koupit něaky s rozumnou cenou kolem 5,ooo Kč a stačil by na hraní a byl aspoň full HD což jsou v této době už skoro všechny.

Z toho si nedělej vrásky, zde na poradně si na to zvykneš rychle. Pokud chceš něco do určité částky (viz třeba ty - monitor do 5k), tak to vždycky budou automaticky všechno jen sračky a musíš si našetřit na lepší a kvalitnější - čili dražší.
Ale jakmile budeš mít něco (jóóó drahýho a jóóó kvalitního), tak budeš automaticky jen magor, kterej se tim chlubí (snob) a snese se na tebe jen vlna kritiky :-D

- A pravděpodobně ti bude i doporučeno, abys vyměnil PC za učebnici, probudil se ze snu a vrátil se zpátky do školy :-D

Jinak k tématu..
Vzal bych to LG, co ti doporučil "sambilionk". Lepší volbu v téhle cenové relaci fakt nanajdeš ;-)

Ach ...no tak to udělam takto :D , kdo se nudí a baví ho porovnávat tak by mi mohl prosím srovnat tyto monitory (které jsou logicky nejlepší) : https://www.alza.cz/24-asus-vx248h-d2305575.htm#po pis ; https://www.alza.cz/24-benq-rl2455hm-d414291.htm?o =1 ; http://www.czc.cz/lg-24mp77hm-p-led-monitory-24/17 0858/produkt ; 24-benq-ew2440l-d602407.htm ; https://www.alza.cz/24-lg-24mp77hm-d2428122.htm?o= 1 (je možná stejny jak tamten monitor jen nevím jestli jo podle toho -P) kdo se na to podíva a poradí mi jaky je nejlepší celkem tak moc díky ! :)

Lenochu :-D

Kdyby sis ty tebou vybrané monitory vyhledal všechny v jedné firmě (třeba na Alze) a dal si je všechny do porovnání, tak tam vše krásně uvidíš a už bude záležet jen na tvém posouzení, vkusu a uvážení, který by pro tebe byl nejlepší.

https://www.alza.cz/porovnani.htm?c=WA039h;WT132t; WT128k2;WK060a1a27;

Z tohoto můžeš jasně vidět, že buď vezmeš TN panel (což je horší), ale budeš mít tu tvou 1ms odezvu. V tomto případě by to znamenalo buď:
1) 24-asus-vx248h-d2305575.htm
2) 24-benq-rl2455hm-d414291.htm

Nebo vezmeš VA panel, což je lepší, ale budeš mít odezvu už 4ms. V tomto případě by to znamenalo:

24-benq-ew2440l-d602407.htm

A nebo vezmeš to nejlepší - IPS panel. Ale na úkor toho, že se budeš muset spokojit s odezvou "jen" 5ms. V tomto případě by to byl:

24-lg-24mp77hm-d2428122.htm

Jak ti doporučuje sambilionk a už jsem ti to tu jednou říkal i já.
Vezmi ten LG a nehraj na odezvu.. neprohloupíš ;-)