Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem so skenerom

Prajem pekny den.
Dostal sa ku mne skener HP ScanJet 3400C a mam takyto problem: skener je napojeny na USB, system mi skener detekuje, nainstalujem ovladace. Vsetko je dosial aspon na pohlad v poriadku. Ak chcem skenovat, zapnem skenovanie. Po chvilke ticha (5-10s)- ziadny naznak cinnosti skenera, sa mi zobrazi oznam, ze zariadenie sa nepodarilo najst. Viete mi niekto poradit, v com moze byt problem? Dakujem.

Skenery, stejně jako některý tiskárny jsou pěkný mrchy. Obvykle se silně doporučuje postup instalace danej výrobcem, kde si přečeteš: kdy instalovat ovladače, kdy připojit skener, kdy ho zapnout atd.

Takže: postupovals přesně podle návodu nebo ne?

Pavel