Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytrhnutý PCI slot

Ahojte,
mojou šikovnosťou sa mi podarilo pri vyťahovaní grafickej karty vytiahnuť aj plastovú časť PCI slotu (spolu s dvoma kovovými konektormi - ostatné ostali na MB). Nevšimol som si zápatky na slote, rovnaké ako sú napríklad na slotoch pre RAM, a ťahal až kým nebolo neskoro. Počítač teraz nejde zapnúť.

Viete mi prosím povedať ako vážne to je? Dá sa to opraviť alebo bude nutné kúpiť novú MB?
Už som písal do nejakých servisov, ale keďže je zajtra voľno, tak zatiaľ bez odpovede.

Vďaka za odpoveď
Spendlik

Tak oprava,ide zapnúť, ale...

Grafickú kartu čo som tam dával som chcel dať ako druhú (cez Sli). Prvá karta zaberá toľko miesta, že kryje jeden slot, rovnako druhá (úplne rovnaká a tá ktorou sa mi to podarilo vytrhnúť) zakrýva druhý slot. Takže bez toho jedného funkčného slotu sa nepohnem.