Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil pro přítelkyni max. 6000Kč

Pěkný večer všem,
tedy rád bych udělal radost přítelkyni a koupil ji nějaký mobilní telefon. Momentálně má toto http://mobilni-telefony.heureka.cz/sony-ericsson-x peria-mini/ už cca. pět let (rozbitý displej apod).

Momentálně bych ji rád pořídíil něco pěkného, nejlépe obdelníkový tvar (nelíbí se jí "vajíčka"). Funkce: je potřeba aby si na tom poslechla hudbu a pustila videa na youtube, telefonování, sms, foto normal.. Displej max. 4.5palce..

Nějaké doporučení?
Děkuji, Jakub.

Docela problem za tu cenu neco poradnyho a zaroven mensiho, ale mezi 4,5" a 5" neni skoro zadnej rozdil. Treba klasika Huahei ma siroky ramecky, takze od nich 4,5" mas stejne velky jako od LG nebo Samsungu 5".

Nicmene chce neco hranatejsiho, takze bych na prvni nastrel uvazoval o Lenovo P70, LG G2 (pozor nema slot na sd-kartu) nebo v mensim provedeni sezenes Sony Xperia Z1 Compact. Pokud neni nijak narocna co se tyka pouziti, vypada to tak dle popisu, tak by mohlo stacit i levnejsi LG G3s.