Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Androidem

Mám problém s verzí Androidu 5.0 .Po koupit telefonu jsem se připojil na Wifi a chtělo to aktualizaci Android tu jsem udělal. ale mám menší problém když jsem telefonoval tak mě dotyčny neslyšel,ale když jsem zapl hlasity reproduktor a začal jsem mluvit tak ano. najel jsem v nastavení do informace o telefonu a tam pod Mikrofonem byl červeny trojuhelník dal jsem opravit mluvil jsem a vše šlo ale dnes mi to udělalo znovou a zase po opravení to funguje myslíte že je to novou verzí Androidu po případně nějaká rada ? telefon Sony Xperia M4 Aqua díky

Po aktualizaci Androidu na novejsi verzi je doporuceno vsemi vyrobci udelat obnovu tovarniho nastaveni, je skoda, ze to vic nezduraznuji primo pri aktualizaci, ale vznikaji tim ruzne problemy, za ktere si uzivatele mohou sami. (Nerikam, ze je to tvuj pripad, ale dokud to neudelas, tak nemuzes vedet, ze to neni touto tvou chybou zavinene.)