Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mobil-sd karta-paměť

Dobrý večer.Popíšu stručně můj problém.Mám mobil Acer Z150.Pro rozšíření paměti jsem si koupila MicroSD.Ukazuje to,že karta tam je,v nastavení mám v úložišti vybráno,že chci jako výchozí disk pro zápis Kartu SD.K dispozici že mám ještě 13GB.Pamět telefonu je skoro plná.Ale když chci stáhnout něco např.z Obchodu play,napíše mi to :Chyba,v externím úložišti je málo místa.Přitom fotky,videa se mi na sd kartu normálně nahrávají.Kde je chyba?Mockrát děkuji za odpověd(a pokud možno prosím vysvětlit laicky),děkuji :)

Chyba je v systemu ktery neumi instalovat aplikace na kartu, ale pouze je pripadne "presunout na SD" v sprave aplikaci, teda pokud je to verze systemu ktera umi aspon to. "Externi uloziste" je mysleny nejspis to co je napevno v mobilu - oddil mimo systemovy. Nehledejte v tom moc logiku. Dvema slovy - "posrany Android".

(omluva za vulgarizmus ale nelze jinak)

To moc nepomůže,SD karta v mobilech spíš slouží jako úložiště multimédií,foto,video,mp3. Systémové aplikace si na ukládání většinou volí paměť telefonu. Čili instalovat jen potřebné aplikace. Nebo si zvolit smart s větší interní pamětí.

No zkus ty co nejsou na SD identifikovat a ve vlastnostech by měla být možnost - přesunout na kartu. V PC by to taky šlo,pokud mobil připojíš,zkus ve složce Tento počítač zkouknout je-li přístup na obě paměti. Vnitřní a SD karta. Toto bývá velmi individuální u každé značky founu.

Možná odpovím blbě, ale na přesun souborů používám úspěšně Totalcommander pro Android. Je pravda, že musíte vědět co přesouváte a jak se to provádí. Jinaj je lepší překopírovat a po přesvědčit se, že kopírování proběhlo bez chyb a pak původní soubory smazat.