Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zostava do 700 €

Zdravim,chcem sa spýtať či je tu niekto kto by mi vedel poradiť poskladať herni pc do 700€.win,monitor mám. za každu radu tip budem rad :)
Změna předmětu, původně: PC ZOSTAVA DO 700€ (karel)

áno je lepší, ale ten rozdiel je minimálny (v prípade hier sa to odrazí tak že budeš mať o 1-2FPS menej, a to je hodne vela čo? aj to záleží od hry,... na CS:GO môže ísť o 4FPS lepšie na nvidii, a NFS zas o 3 FPS na amd,...) proste je to zanedbatelné.... do AMD sa oplatí ale ísť hlavne kvoli "budúcej" podpore DirectX 12 (vlastne podporu samo o sebe má, ale ešte pre DirectX 12 niesú stvorené hry. Ale v budúcnosti budú.