Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem packet loss .neustale..koupit sitovku?nebo zkusit reklamaci desky?

zdravim uz tyden tu resim problem packet lossu na svem pocitaci,je to velmi caste pri hrani nebo steamovani..mam 40mb internet se 40mb uplouadema mel sem problemy i se staryma win 7 i starejma komponentama,ted sem poridil vse nove .krom desky ta zustala stara a je asi necely ROK co sem ji kupoval..momentalne mam tuto desku a nevim ,.zda by mohla odejit sitovka a treba by stacilo ji reklamovat,nebo investovat 300 do nove ?

Vazim si Tvoje odpovede v tejto Poradne, si urcite zaujimavy clovek.

Ale ked napises " pánové sice zbytečně onanují nad mili a mega, ale u některých dojmů tazatelů je těžké odlišit bit a byte.

Tak otazka je jednoznacna:
Nas na to, aby si rozlisil Velke "B" a male "B"

mega M milión 1 000 000
mili m tisícina 0.001
Ked priratame, ze 1B = 8b, tak rozdiel je kua dost 8 000 000 000

Medvitku "bytečně onanují nad mili a mega, ale u některých dojmů", skus relitu.

velké b/m neexistuje, protože jsem líný na klávesnici hledat shift.
z dotazu má být jen poznat, že tazatel chápe, jestli použil bit nebo byte. všechno ostatní je zbytečný opruz.

tazatel vystupuje v obou svých datazech jako ne zrovna nejchápavější a zdvořilost je u něj sprosté slovo. nedivím se, že se s ním na různých fórech nechcou půl roku bavit a jeho packet loss je jim u pr...