Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s online hranim na PS4 po připojení notebooku na wifi

Zdravím, mám takový problém. Dost hraji na PS4 online vše běželo v pořádku až do té doby než jsem matce pořídil notebook a poté ji ho připojil přes wifi do obývacího pokoje. Jakmile se přihlásí a začne browsovat po netu tak mi hry online často PADAJÍ a ZASEKÁVÁJÍ SE. Jsem připojen přes router TP- Link WR 740N - http://access-pointy.heureka.cz/tp-link-tl-wr740n/
Lan kabelem, matka využívá wifi připojení. Po vypnutí notebooku vše zase běží celkem v pořádku. Jde o narušení signálu? Můžu tento problém nějak vyřešit? Díky za každou odpověd...
Využívám internet od Rapid - net s připojením 40MB/S

Ta PS4 je teda pripojena na router LAN kablom?
Skusil si uz iny LAN kabel a iny vstup routra?

Neni nahodou noteboko zavireny ze vytazuje komplet celu linku? (pozri si na notebooku v centre sieti pripojenie - stav, alebo na routeri mnozstvo dat up/down)
P.S. ak mas nahodou na NTB nejaky dementny antivir ktory heuristicky scanuje vsetky linky webu tak to na test vykop prec (vypni, odinstaluj, apod)

Tak jsem v notebooku vymazal pár zbytečných programů, nechal jsem ho projet antivirem a pak antivir vypnul, vyčistil jsem ho pomocí Advanced system care. V nastavení routeru jsem stáhl nový firmware, změnil zabezpečení routeru podle toho jak mi tu psal lední brtník, změnil channel na routeru, vyzkoušel jsem i jiný vstup routeru. Jiný Lan kabel použít nemohu, mám jenom jeden. Vyzkouším a pak vám napíšu, zatím díky moc...