Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil nejlepší s nejlepších

Zdravím,
Vím že za 10 000 není nic extra ale potřebuji za ty peníze co nejlepší mobil.
Potřeboval bych nejlepší display (hlavně čitelný na slunci) super fotoaparát (nepotřebuji aby byl super v noci ale hlavně za dobré světelnosti)
Systém je mi vpodstate jedno.
Bylo by fajn kdyby měl 5 - 6 palců.
Velký výkon (nehraju hry ale nechci zaseky používám ho denně od rána do noci a jsem hodně aktivní)
dobrá výdrž (vím že nevydrží týden ale jeden den aktivnějšího používání)
Jedině co asi nechci je iphone a HTC (myslím že za ty peníze nenabízejí to co ostatní)

Samsung Galaxy S5 Neo (SM-G903F) černý
Lenovo P90 Black
ASUS ZenFone 2 ZE551ML 32GB Osmium Black
Samsung Galaxy A5 (SM-A500F) Midnight Black
Samsung Galaxy S4 LTE-A (GT-I9506) Black Edition - doporučujem
Samsung Galaxy S5 Mini (SM-G800) Charcoal Black
---
nenajdeš nikdy dokonalý mobil,... "jeden má lepší displej, druhý foták, tretí ma viac ram...." (nie doslovne z toho čo som postoval odkazy)
no podla mna asi S4 je nejlepší volba z hladiska kvality displeja, fotaku a aj vykonu
každý jeden mobil s tými ostatnými parametrami nebudú mať nejakú dobrú výdrž,... rozdiel medzi výdržou baterie sú malé, a samotná činnosť na mobile viac ovplivnuje výdrž ako samotná baterie.

ja bych bral S4

ja mám S4, 24 čo poznám taky (či už klasik alebo mini) a ani u jedného som ešte nepočul žeby mal problém,... možno mal kolega iba smolu na jeden vadný kus zo stotisícov.
u S4 je momentálne štvrý najnižší pomer reklamovanosti vzhladom ku kúpeným kusom.

Nemohu s tebou uplne souhlasit, mezi spickove smartphony si zaradil smartphony vylozene spatne a ty musim odmitnout.

Samsung Galaxy A5 je naprosto predrazeny telefon, ktery patri do nizsi stredni tridy, od Samsungu je docela sprostarna ho vydavat za lepsi telefon a chtit tu nehoraznou sumu penez.

Chtel aspon 5" a to vylucuje Samsung Galaxy S5 mini.

Lenovo P90 je opravdu nepovedeny vtip leninova vyrobce, nebot s internim prostorem 32GB a v realu neco pres 20GB se na ten smartphone nic nevejde a je tak diky nepritomnosti sd-slotu take k nicemu, sam bych si bez sd-slotu smartphone nekoupil zadny, ale pokud tam da vyrobce aspon 64GB, mohu pripustit, ze to mnoha uzivatelum bude stacit, ale tech 32 je opravdu nevydarenym vtipem.

Takze jednoznacne ano:

Samsung Galaxy S5 Neo
Samsung Galaxy S4 LTE-A (GT-I9506)
ASUS ZenFone 2 ZE551ML

a doplnim

LG G3 s upozornenim na tlacitka hlasitosti na zadech tela (nejde s nima fotit), to same ale ma i Asus Zenfone 2.

Tu S4 tady doporučuje hodně lidí ale nevím už je docela stará.. I když 8 000 není moc za top mobil..

Doporučil bych G3 ale zase ta viditelnost na slunci asi nebude jako u s4 i když má top display..
V dnešní době je těžké vybrat mobil taky vybírám pro sebe i pro přítelkyni
Zatím hledám lumii 1520 která už moc sehnat nejde a právě tu lg g3, jinak taky vypadá slušně huawei p8 ale už je trochu dražší...
U té 930 nevím jestli za ty peníze nabídne tolik muziky i když Windows odladeny a super tak chybí základní funkce dnešních top modelu