Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s modrou obrazovkou smrti (BSOD)

Zdravím, po poslední reinstallu WIN, mám problém s BSOD.. Normálně pracuji na PC, procesor běží tak na 20% zatížení a najednou BUM .. Modrá obrazovka a restart. A také pípání základní desky po zapnutí se změnilo. Vždycky to byly dvě pípnutí, a teď jsou to 4 pípnutí. Dočetl jsem se, že někdy je původcem BSOD také paměť RAM, tak jsem udělal test RAM pamětí a neukázalo mi to žádné chyby. Nevíte kde by mohl být problém, či jak ho vyřešit?

Najprv snad citas co na tych BSOD je, hlavne caused by, napr. programom nirsoft bsod viewer. (vseobecne je to HW problem kludne aj doska/zdroj/cokolvek, alebo ovladacmi)

Do BIOSu daj defaults nech zrusis pripadne pretakty, a RAM sa testuje nabootovanim z CD (memtest86 alebo UBCD a tam memtest86) a ne pod windows. Nikto nevie co si jak testoval