Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak udělat aby lidé slyšeli všechny zvuky z PC

Zdravím. Mám takovou divnou prosbu. Většinou to spíš bývá naopak, že se toho chce člověk zbavit, ale já bych to chtěl naopak nastavit. Chci aby lidi třeba na skypu slyšeli všechny zvuky z mého PC. Jednou před možná dvěma lety jsem to tak měl, ale omylem a naopak jsem se toho chtěl zbavit. Zkoušel jsem různě nastavovat směšovač stereo, ale pořád to nejde.
Nevěděl by někdo jak na to?

Udělal jsem to přesně. Ovládací panely > Hardware a zvuk >zvuk >záznam> směšovač stereo >nastavit jako výchozí.
Nastavit na skypu jako výchozí mikrofon > zavolat test skype call, pustit hudbu a po přehrání test callu hudba nikde

Takže to v ovládacích panelech mám správně? Má to tam být v kartě záznam ten směšovač? V přehrávání ho nemám. Tam mám nějaké divné Realtek Digital Output a Realtek Digital Output(optical). Mám to teda v panelech nastavit jako výchozí v tom záznam ten směšovač a na skypu nic? Stejně to nejde

Vies aky je rozdiel medzi vstupom a vystupom (I/O)?
Vstup musis mat nielen v ovladacich paneloch, ale hlavne v SKype nastaveny na smesovac zvuku, ci jak to byva pomenovane a potom budu ludia pocut nie to, co je v mikrofone, ale to, tene ide do sluchatok/repro.

ja jsem to mal jednou nastavené na team speaku (kedže som tam púštal hudbu a zároven rozprával)
dá sa to len teraz neviem ako, no dá sa aby vstup bol aj stereomix aj microfon zaroven..

p.s. momentálne v skypu to mám takto:

[img=http://s10.postimg.org/4gn8qajbd/Bez_n_zvu.png]Bez_n_zvu.png[/img]