Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet do 10 000kč

Zdravím. Potřeboval bych poradit s výběrem tabletu. Byl by hlavně na hry (do školy a na cesty). Co jsem koukal tak hodně tabletů nemají možnost internetu v tabletu, jako je u mobilu. Takže potřebuju nějaký, který to podporuje.

Mám menší podobu iPadu air (iPad mini retina) a ještě jsem se nesetkal se hrou, která by nešlapala. Odezva systému oproti ondroidímu tabletu za 5 (soupeřil tu 3 roky starý apple s čerstvě uvedeným tabletem s osmi-kurva-jádrovým CPU) To dvoujádříčko v tom iPadu to skoro dalo a 1GB RAM neni žádný omezení. Display nepřekonaný.