Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Ověření pravosti ve W XP

Nebudu lhát, používám kradené Windows. Nevím jak se mi podařilo spustit kontrolu pravosti a teď mám v liště ošklivý nápis "Pravděpodobně jste se stali obětí počítačové kriminality". A já se ptám, jak ho odstranit? O rady typu "kup si originálku" nestojím.:-|

warez nepodporujeme a netolerujeme. (touchwood)

To je ale uroven..jsem zhnusen. Namisto aby jste odpovedeli na dotaz, tak tady tvorite slusny offtopic. Ale co bych taky mohl cekat ze :) V poradne zive mi slusne poradili, a to se rika ze je to hnuj, smetiste (a ono je to pravda). Ale lepsi nez tohle! No fuj!