Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vymena GK, Po nainstalovani ovladace "NO SIGNAL"

Zdravím,

Mému tátovi na staré sestavě odešla grafická karta Nvidia GTS250. Koupil jsem mu Nvidia GT610. Protože jsem byl v zahraničí tak mu tam na nějakou dobu dal jeho známý tohle:

http://vintage3d.org/virgedx.php#sthash.JkX037ui.d pbs

Po vyjmutí karty jsem přeinstaloval OS (Win7 64), vložil jsem tam tu GT610 a vždy AŽ po nainstalování ovladačů se při načítáni Windowsu větráček na kartě přestane točit a Monitor vypíše No Signal.

Sestava: MB: Asus P5Q SE Plus
RAM: OCZ 2x 2GB PC2 6400 Gold Series
Fortron Blue Storm II 500W
CPU: Dual-Core E5200 2.50GHz

Děkuju za každou Vaši pomoc.

Ovladače instaluji přímo ze stránek Nvidia. Zkoušel jsem to i jiným způsobem a to tak že jsem najel do Správce Zařízení > Grafické adaptéry > Standartní grafický adaptér s rozlišením VGA > Klikl jsem pravým a dal aktualizovat ovladač ...

Mám Windows 7.

Ovladače čipsetu jsem neinstaloval, jdu to hned udělat.

Ta grafika bude asi vadna. Alebo je obraz na inom vystupe.
Skus nabootovat live ubuntu apod nech overis ci ta karta (alebo nieco v HW moze byt aj na doske cosi) je vadne.
P.S. alebo je vadny monitor (nevie zobrazit nativne rozlisenie) ... ale ked pise no signal, tak monitor je pravdepodobne ok.