Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vypnutí aktualizací ve Windows 10

Zdravím,
mám ve službách zakázanou službu "Windows update".
Někde jsem četl, že tohle možné je, ale jednou za čas by se měla povolit, nainstalovat aktualizace a klidně zase zakázat.
Také mě to štvalo ve Windows 7 a 8, takže jsem aktualizace úplně zakázal a kašlal na ně. Žádné viry nemám a vše funguje, jak má.

Je to ale opravdu nutné občas aktualizovat?

Tak většinou aktualizace opravují "něco" co třeba nefunguje jak má nebo jsou s tím problémy, nebo jako záplata nějaký bezpečnostní díry, nebo něco vylepšují/přidávají apod. Alespoň jednou za čas bych systém určitě nechal aktualizovat.