Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prečo mi nechce Nabotovat USB Flash Disk

Ahoj,chcem sa spytat prečo mi nechce nabootovat usb-čko
na usb chcem dat Windows Vista, Skušal som to niekolko krat ale bez vysledku.
Potom som skušal aj Windwos xp tiež bez vysledku
USB mam značky,SanDisk Cruzer Edge 8GB USB 2.0

NA botovanie USB-čka som použil tieto programy Universal USB instaler , Rufus ..

http://www.bhphotovideo.com/c/product/753075-REG/S anDisk_SDCZ51_008G_B35_Cruzer_Edge_8GB_USB.html

Bez výsledku znamená co? U toho UUI píšou:

Universal USB Installer aka UUI is a Live Linux USB Creator that allows you to choose from a selection of Linux Distributions to put on your USB Flash Drive. The Universal USB Installer is easy to use.

Máš bootovací .iso nebo jak se to pokoušíš tvořit?