Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win10 reinstal

Zdravím, potřebuju zjistit jak nainstalovat win 10 na notebook bez os, zda stáhnout image a přímo nainstalovat a zadat klíč který mám na win7 nebo musím nainstalovat win7, zadat klíč a provést upgrade? Jde mi o to zdá win10 vezmou přímo licenční číslo na win 7. Díky
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Retro postup:
1./Nainštaluj W7, zadaj licenciu,
2./Inovuj na W10, licenciu ti pošlú na pozadí úplne novú.

Ideálne je vytvoriť najprv bitovú zálohu vyladeného systému W7 niekam bokom, potom až inovovať na W10. Návrat k W7 zo zálohy v prípade nespokojnosti s W10 je otázkou niekoľkých minút.