Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace ssd disku

Ahoj, koupil jsem si ssd disk HyperX savage 240gb. zapojil jsem ho do pc, zapnul pc a disk nikde nevidím. mužete mi říct co mám dělat abych mohl ssd používat? Díky za rady

V hodnē prípadech určity vyrobce dodá SW na jeho formátování jeli potreba.
Je-li nebo není nastaveny v profil AHCI(zatím bez podrobností z tvé strany), si spouta lidí myslį, ze OS jiz tento driver, nebo knihovnu obsahuje, coz v nēkterych prípadech není pravda, tak i kontrola tohoto ovladače muze byt resením.