Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AOC p2370Sh

Zdarec,
máte někdo zkušenosti s tímto monitorem? http://www.czc.cz/aoc-p2370sh-led-monitor-23/16136 4/produkt

Chystám se kupovat monitor do 4000, vše kromě TN, úhlopříčka 22'-24', odezva pokud možno do 5ms, a značka AOC mne velmi oslovila, ale nemám s ní žádnou zkušenost. Tento monitor se mi líbí z této kategorie asi nejvíce.

Máte s ním tedy někdo zkušenost - popřípadě klady/zápory? Díky.

AOC ako značka nepatrí medzi TOP a najlepšie hodnotené, avšak zároven nepatrí ani medzi tie horšie,... skor by som povedal že je to taková bežná kvalita. (možno jemne nadrpiemerná) no sú lepšie značky. uvažoval by som i o inom monitore od iného výrobcu (benQ, LG, Samsung, Asus)
Priamo s daným monitorem nemám takmer žiadne skúsenosti, čiže priamo daný monitor nemohu posoudiť, ale vyzerá že by mohol bejt dobrej.

Jsem mel od AOC 27 3D, nikdy jsem s nim zadny problém nemel, az na velmi slabé integrované repro. ale mi nak nevadilo protoze pouzivam externi reproduktory.
V otazce kvality , podsviceni, kontrast (nebo lvl. cerné) velmi uspokojivy.