Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě nového hardwaru

Dobrý den, chci vyměnit vnitřek PC, je už dost pomalé, grafika nestačí. Moc tomu nerozumím , a proto Vás prosím o radu, co koupit. Dám max. 10 tis. Sem tam si zahraji nějakou hru, a proto bych chtěl nějaké už novější hry na PC rozjet. Parametry mého aktuálního PC: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+, 2 GB RAM, Ati Radeon HD 3300 Graphics.
Moc děkuji za odpověď.

Přehled informací Hodnota
Vlastnosti CPU
CPU typ Unknown, 3100 MHz
Sada příkazů x86, x86-64, MMX, 3DNow!, SSE, SSE2, SSE3
L1 Code Cache 64 KB
L1 Datová cache 64 KB
L2 Cache 512 KB (Asynchronous)

Multi CPU
ID základní desky OEM00000 PROD00000000
CPU #0 AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 6000+, 3106 MHz
CPU #1 AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 6000+, 3106 MHz

Vytížení CPU
1. CPU / 1. jádro 0 %
1. CPU / 2. jádro 3 %

Přehled informací Hodnota
Vlastnosti CPUID
Výrobce CPUID AuthenticAMD
Jméno CPUID CPU AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 6000+
Revize CPUID 00060FB2h
Rozšířená revize CPUID 00060FB2h
ID platformy 00h (Neznámý)
IA CPU sér. číslo Neznámý
HTT / CMP jednotky 2 / 0

Sada příkazů
64 bitové rozšíření x86 (AMD64, EM64T) Podporováno
Alternate Instruction Set Nepodporováno

Přehled informací Hodnota
ID základní desky 09/30/2008-RS780D-SB750-6A66AG0BC-00

Nevím jestli to k něčemu pomůže :D

Z tvýho původního PC lze použít akorát bednu, harddisk a DVD mechaniku (pokud jsou SATA), a zdroj, pokud je slušný (podívej se na štítek a napiš ho sem).
Někde si pak v eshopu naklikej:
AMD FX-6300
Základní desku se socketem AM3+ (Asus, MSI), pokud nebudeš taktovat, tak vyhoví deska za 1600Kč.
RAM 2x 2GB DDR3, v případě dostatku peněz 2x 4GB RAM DDR3, (pohlídej si napětí pamětí 1,5V), na frekvenci až tak moc nezáleží, 1600MHz stačí.
Grafika nVidia 750Ti, nebo Radeon R7 370.
Chladič procesoru Silentium PC Fera2, nebo Gelid solution Tranquillo. Není nutné, ale je to pak tiché.
Zdroj, pokud bude třeba, tak Seasonic 400W.

Vejdeš se s cenou okolo 12 tisíc (i se zdrojem a 8GB RAM), můžeš slevit na grafice, ale to už pak půjdeš s výkonem hodně dolů.