Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapomenuté gesto

Dobrý den. Mám takový problém. Jednou jsem chtěl zkusit změnu hesla na gesto. Jenomže jsem nevnímal mobil ale kamaráda, tak jsem tam něco natukal a tedka neznám to gesto. Já vím, jsem pablb. Prosím o pomoc. Reboot systém jsem zkoušel ale napsalo mi to (Žádný příkaz) prosím o radu jak na to, abych si vymazal gesto
Změna předmětu, původně: Tomáš Gřes (karel)

Vyvolat recovery:

Kombinace :
vol UP + volat (call)+ power

Nabehne obrazovka s napisem:
Android system recovery:

reboot system now
apply scard:update.zip
wipe data/factory reset
wipe cache partion

Dejte wipe data/factory reset a pak uz klikakajte na dalsi a je to.