Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké RAM si mám koupit ?

Prosím byl bych rád kdyby jste mi pomohli jaké RAM si mám vybrat byl bych rád kdyby to bylo do 3000 a kdyby měly 16 Gigabytů (2x 8 giga). Od kamaráda jsem zjistil že to není jedno jaké Ramky že by mi to mohlo zpomalovat procesor tak zde bych napsal procesor. A byl bych velmi rád za pomoc děkuji. Procesor : AMD Athlon(th) II X2 260 Processor (2 CPUs), 3.2GHz

Zjisti přesný typ nebo aspoň spočítej paměťové sloty. Dělají se různé verze (2 nebo 4 sloty), osadit jde nanejvýš 8 nebo 16 GB RAM. Stejně to je nesmysl, víc jak 8 GB s něčím podobným stejně nevyužiješ a jestli to chceš kvůli zrychlení, konat se nebude.

Stačí ti 8GB, ale i to je zbytečně moc, ty 4GB jsou až až. A pročpak to? Jelikož to chceš hlavně na hry, tak hra, která využije víc, jak 4GB, bude tak náročná, že tvůj procesůrek na ni bude příliš slabej, takže to bude jak auto s obrovským kufrem, ale motorem z trabanta. To samý platí o grafické kartě, k tomu procesoru se hodí akorát nanejvýš Radeon HD7770, kterej na nový hry už taky ztrácí dech.

jaké Ramky že by mi to mohlo zpomalovat procesor

Hovadina. Rychlost RAM má zanedbatelný vliv na celkový výkon sestavy, podstatnější je množství RAM.

Potřebuješ upgrade celé sestavy.