Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Využití CPU vs. Síťová karta

Dobrý den,
když zapnu render a využívám 100% CPU, nejede mi internet. U WIN 7 64bit jsem tento problém neměl. Nyní mám WIN 10 64bit. Je možné že je to ovladačem síťovky? Hlásí se mi, že je aktuální.
Děkuji za pomoc.
-----
Windows 10 64-bit ; Intel Core i5 CPU m 430 @2.27GHz, 4GB RAM, ATI Mobility Radeon HD 4650

Jasně, zkusil jsem jen aktualizovat ovladač přes správce a hlásí, že je aktuální. Mám vyhledat ovladače přímo u výrobce? Jde o to, že síť vypadá funkčně ale internet je neskutečně pomalý, spíš nejede. Díval jsem se ještě na nastavení síťové karty ve správci /upřesnit/vlastnosti kde jsou ale možnosti, o jejichž funkci toho moc nevím. Jen jsem zakázal úsporu energie ale ostatním věcem nerozumím.