Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s bezdrôtovou myškou

Prosím vás viete mi poradiť mám už asi pol roka kúpenú myšku 258840_00434404.jpg ... bočné tlačidlá si zmenili funkcie pri jednej hre 3/4 išla správne a na druhý deň ako som vypol nb zapol hru tak tlačidlá nefungovali že button 4 a 5 ale tab a c čo sa mohlo stať ?? myslel som si že to spravila hra tak som ju odinštaloval a znovu nainštaloval ale zase to isté ... teraz som nainštaloval inú hru a tiež vypisuje pri stlačení tých tlačidiel 4-tab a 5-c a ako to vyriešim ?? ďakujem za odpovede ...
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

K tej myši by malo byť CD s drivermi, ktoré zmenia aj vzhľad a funkčnosť ovládacieho panela pre nastavenie myši, kde si môžeš jednotlivé tlačidlá nastaviť. Prečo došlo ku zmene, neviem ale pozri do nastavení myši a naprav.
Pokiaľ nemáš CD, nájdi si ovládače na nete pre konkrétny typ myši a pre svoj operačný systém (z foto nie je jasný presný typ myši).