Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor, svetly odstin v rohu.

Dobrý den,

včera jsem zakoupil dva měsíce starý monitor DELL S2415H a chci se zeptat zda podle obrázku ta světlejší barva při černé barvě je normální(pravý spodní a horní roh)? Monitor je v záruce tak bych jej mohl reklamovat, ale moc se mi nechce, proto se raději ptám.

Děkuji

Obrázek: mk1

"Včera si zakoupil dva měsíce starý monitor DELL S2415H" za výraznú zľavu, pretože už bol používaný a preto, že má nejakú vadu, ktorá až tak nebráni jeho používaniu. Ja si myslím, že záruka sa na toto nevzťahuje. Záruka by sa mohla uplatniť asi iba na NOVÉ závady.