Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebok do 10 000

Zdravím,
prosím o radu někoho, kdo vlastní nějaký takový notebook, naklikat filtry v eshopu umí každý :)
Požadavky na notebook: licnce windows(minimálně win7) v ceně, dobrá klávesnice, slušná výdrž baterie.
Notebook bude pro studenta, takže žádné hry, stačí když bude tichý a svižný při prohlížení webu.
Předem děkuji všem za rady :)

co znamena dobra klavesnice - numericka, podsvicena, s kavovarem?
vydrz +- 4 az 6 hod je pro tebe slusna vydr nebo potrebujes vetsi?
a co velikost displeje, ma to byt tablet, 14", 17,3"?
Chtelo by to vic pozadavku :)