Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 4K prehravac

Cau, nevite o nejakem dobrem prehravaci 4K nebo Mini PC k 4K TV s temito parametrama

- OS: Android nebo Windows
- svizny webovy prohlizec, ktery se nezasekava na strankach s flashema
- 1Gb LAN
- prehravani 4K videi z domaci 1Gb site
- cena do 8.500,-

Prosim nepiste komentare a dotazy typu, na co potrebujes 4K kdyz jeste nejsou na to filmy ap. Dekuji

Diky za tipy.

nepotrebujes 4k a este hodne dlho potrebovat nebudes.
uz vidim ako kupujes nove 2TB+ disky aby si to mal kde skladovat.

Ze budes mat doma 4k filmy ti na IQ neprida a ani pipik ti vacsi nenarastie :-)
Realna pouzitelnost je zatial nulova, malo obsahu. Este do doraz tym ze nemas ani 4k TV....