Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový processor

Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně procesoru. Chtěl bych si koupit Intel i5 nejspíše 4460 (je nejlevnější I5), protože moje I3 nezvládá.

1. Měl bych dostatečný výkon na nové hry? (nejde mi o nejlepší grafiku spíš o FPS aby chvíli vydržel)
2. jaká je složitost instalace?
3. co přibalený chladič? uchladí? o hlučnost mi ani tak nejde.
4. základní desku mám Gigabyte H61M-DS2V, do které by to mělo pasovat.

PC : Nvidia GTX660, 8GB ram

Děkuji.

Jednoduše: Vypneš pc s proudu, odděláš chladič vytáhneš starej I3, vložíš novej I5.
Poté odmastíš procesor i chladič, rozmažeš pastu na chladiči a namontuješ z5.

Edit to je normální. Ale u tebe to bude kladivem! Máš socket 1155 a chceš procesor s 1150!!