Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno no script vs. earchiv Chipu nejde se dostat k obsahu archivu

Dobrý večer, tento dotaz jsem vložil i na forum pro firefox, ale zatím bez odezvy, tak to zkusím tady.
Mám problém s nastavením no scriptu.
Pokud se chci přihlásit do earchivu časopisu chip,
archiv
musím toto rozšíření či doplněk vypnout.
Mám povoleno:
vogel.cz což je vydavatel
earchiv.vogelburda
earchiv.cz
už nevím, co ještě povolit.
Dostanu se přes úvodní stránku viz výše, tzn. přihlásím se, vyberu co chci vidět a když dám zobrazit vybraný článek, dostanu hlášku, že nemám povolený přístup. Pokud vypnu noscript, je vše bez problémů dostanu se na zvolený článek a mohu prohlížet i stahovat pdf.

Vyhodil jsem všechny vogely a archivy odinstaloval no script, znovu nainstaloval, po přihlášení do archivu dal adresu mezi cookies do vyjímek natrvalo uložených,
v noscriptu jsem povolil earchiv.vogelburda.cz
a zatím to chodí. Je ale zajímavé, že když mám otevřené okno "noscipt nastavení", tak políčko pro napsání adresy je aktivní jen do chvíle, než tam napíšu adresu a pak tlačítko "povolit" zešedne a šmytec. Nepovolím si nic. Pokoušel jsem to asi 2 hodiny a jsem zralý na hysteps.
Zatím díky, na mozille se zatím nikdo neozval.