Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8.1 FPP

Dobrý večer, potřeboval bych poradit :) S ohledem na příchod Windows 10 a jejich "smirovani" a ztrátou soukromí, me napadlo, ze bych zakoupil krabicovou verzi Windows 8.1 a vyvaroval se tak přechodu na Windows 10. Zajímá me Vas nazor. Nevim, jestli uz osmicky na tom nejsou podobně jako W10 co se týče smiřování a ztráty soukromi. Škoda, ze se už neprodává krabicovka W7. Děkuji za Vase názory.

ano? a to ako vies? vies to zarucit ci dokazat?
by si sa divil ako lahko sa clovek dokaze dostat k obsahu tvojho HDD ak chce, ma dostatok vedomosti a vybavenie.

nepis tu taraniny ze doteraz nas nik nesledoval a nemohol sa hrabat na tvojom disku....pretoze X rokov sa to diat mohlo a ty o tom ani vediet nemusis.