Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mixér zvuku ve Vistě

Zdravím všechny po znovu oživení porady. :-D
Můj problém spočívá v tom , že nemůžu nakonfigurovat repro systém 5.1.
Na druhém disku mám XP Pro SP2, a repráky můžu v mixéru libovolně konfigurovat.
Zvukovka je integrovaná Realtec Ac 97.
Nedaří se mi nalézt mixér ve Vistě, kterým bych to usměrnil.
Prostě volume pro každý reproduktor samostatně.
Jde mi to nastavit jen ve stereu předky a balance.
Zadky a Subwofer jsem nenašel.
Díky za diskuzi a případné rady.

1. chcelo by to ovladace od realtecu pre vistu
2. mozno musis najprv nastavit 5.1 repro u zvukovky, skus spravca zariadeni - zvukovka - vlastnosti, alebo kdesi z ovladacich panelov (zvukove zariadenia apod). Uz som nejaky mesiac nemal vistu zapnutu tak neviem zhlavy kde to je tam zasite.

Mám desku asus a na jejich stránkách ovladač pro Vistu není.
Nějaký jsem našel přímo na Realteku: Vista Driver (32/64 bits) Driver only (ZIP file)
Jenže to neřeší můj problém s mixérem.
Zvuk jde, ale nejde seřídit podle mojich představ.
Vistu mám novou, tak se znova učím.
Podařilo se mi rozchodit tiskárnu a skener.
Jenom ten mixér ne a ne najít.