Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová herní myš

Zdravím. Moje stará kancelářská myš mi pomalu odchází do nebe a tak se rozhodiju jakou si koupit novou. V poslední době sem se docela dost zažral do MMO her tak sem se rozhodoval nad koupi myšky co má x dalších talčítek na straně palce, jenomže se toho trochu bojím, protože sem nikdy nic podobného nevlastnil. Takže pokud máte někdo nějaké zkušenosti s nějakými dobrými MMO myškami tak mi dejte prosím vědět, děkuji. Cena myši by se mela pohybovat kolem takových 500 kč až do takových dejmě tomu 2,5 až 3 tisíce. Samozřejmě že pokud myš bude stát třeba 4 nebo 4,5 a bude mít opravdu skvělý zvuk ve světě her tak bych bez problémů mohl přimhouřit oko.

Na MMO s bambilionem další tlačitel je asi nejlepší tato :
https://www.alza.cz/razer-naga-epic-chroma-d226095 9.htm?o=1

Moje skušenost s ní je že se musite naucit rozpoložení tlacitek aby jste ji mohli vyuzít na nejvíce procent.
Co se týče normální herní myši za nejlepší gaming myš považuji
https://www.alza.cz/madcatz-cyborg-r-a-t-5-d183987 .htm?o=1
Dobře nastavitelná. Vyborny poměr cena výkon a díky nastavitelnosti krasně padne do ruky.

Kvalitní myši na MMO také dělá logitech
https://www.alza.cz/logitech-g600-mmo-gaming-mouse -cerna-d429894.htm
S těmi ale osobní zkušenost nemam :)

Je třeba si pročíst recenze a vybrat si podle vlastního uvážení.

já sem to napsal stylem že mi až tak nezáleží na té ceně, pokud mi ta myš bude po chuti a bude perfektně sedět.
nemám ani páru kolik by měla mít tlačítek ale tak 9 nebo 12, ale jak říkám s MMO myškama sem se osobně dřív nikdy nesetkal.

Myslím, že ti bude bohatě stačit klasická myš s 3-mi tlačítky(vpřed, vzad, DPI). 800 - 1600 DPI za pár stovek.
Čím víc tlačítek, tím dražší a většinou i poruchovější (mikrospínače, laser)
Uvědom si také, že ji budeš používat i pro běžnou činnost na PC, takže vol raděj kompromis.
Velká herní myš je pro běžnou práci těžká, rychle se ti unaví ruka, která je navíc v nepřirozené poloze.

Osobně používám na hry i pro práci tuhle levnou Gigabytí potvoru a jsem s ní dost spokojen (teda až na ty mikrospínače - semtam otočit a vytřepat z nich prach, ale to je problém většiny myší)

produkt