Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno repro 5.1 (6 ch) prohlíže

Potřeboval bych aby mi šel zvuk z 5.1 v internetovém prohlížeči youtube,seznam atd

5.1 tady hraje (mě ne) watch

je mi jedno jak to pude ale prostě aby šel zvuk ze všech repráku a to jestli pudou basy a vejšky ze všech je mi jedno prostě aby hráli všechny

tady něco je ale je to složité watch

Neviem naco to "potrebujes", ked je zdroj zvuku len stereo, tak normalne hraju len dva predne + sub a tak to je spravne.
Ked to chces silou mocou inac, tak u vacsiny ovladacov sa v nich da kdesi zapnut efekt rozsirenia sterea na vsetky apod. Samozrejme si predtym nastavis ze mas 5.1 repro.

na co to ptřebuju? na to že zvuky které většinou poslouchám (nejdedná se vždy o hudbu ale o [b]zvuky[/b tuc tuc nebo ťuk ŤUK.atd...)a ta se nacházi na webový stránkách,serverch ne v pc
a to se spuští přes internetový prohlíeč takže k čemu by mi podot bylo 5.1 :i:
potřebuji prostě aby to hrálo ze všech repráků co mam (nemyslím tím Repák v mém samsung e250,a monitoru)
je snad jedno kolik jich je ale jsou zapojeny na jeden pc přes 3x2 jäckc3,05mm

a na sudwolferu je přechodka rca-jäckc

Ked mas raz zdroj signalu stereo, tak z toho nikdy nebudes mat 5.1 a je fuk co si myslis alebo co vravis.
maximalne to mozes umelo rozhodit do vsetkych repro, ale toto podporuju len niektore zvukovky, resp. niektore verzie ich ovladacov a obsluznych panelov. Je s tym len praca navyse s neistym vysledkom.

A naco by ti inac bolo 5.1? Predovsetkym, naco si k pc kupujes 5.1 zostavu, ked to ani nemas okolo pc stolika kam poriadne podavat a kazdy vie, ze je to vhodne maximalne tak na filmy a hry. Vsetko ostatne ti pojde len stereo a zvysne 4 repraky sa budu flakat. Aj hudby v 5.1 (DTS, AC3, DVD audio) je dost malo a rozhodne sa nejedna o veci, ktore by pocuvalo kvantum ludi.

Ze hlupi vyrobcovia vyrabaju 5.1 k pc este neznamena, ze je to dobry napad.

a toto:

na co to ptřebuju? na to že zvuky které většinou poslouchám (nejdedná se vždy o hudbu ale o [b]zvuky[/b tuc tuc nebo ťuk ŤUK.atd...)a ta se nacházi na webový stránkách,serverch

som nepochopil uz vobec....

Ty "sudwolfer" :D

dobře jede to ale po menším stěhovaní zjištuji že mi kabely nedošáhnou od sudwolferu k pc 2xrca=jack X 3

je lepší prodlužka a nebo delší kabel myslym na zvuk ,abych při uklidu mohl wolker vytahovat ten kabel co mam tak je na milimetry a musel bych sudwoler dávat na skříň je hned vedle skříňě

potřebuji asi 3,5m/muj kabel ma max 2m

na 230 o to mi nejde já ten subwoofer nebudu dávat na skřín [to by byla asi jedina možnost jak uklízet ale zase by nedosahla zasuvka ale nabudu při každém uklidu posilovat s woofrem a ješte kupovat zasuvku kterou mam přepěťovou ale stejně to klasicky vytahuji ze zdi jak neni pc zaplej] potřebuji vytahovat kvuli uklidu do předu (to mi dosáhne zásuvka) ale ten rca=jack NE,
co je lepši prodluzka a nebo delší kabel ?

jednodušší bude kupovat audio kabel než zásuvku

subwoofer doufám že to je už dobře

byl jsem v prodejně kde mají ty kabely a tam mi řekli že takovýhleNÁKÝ /prý je mají ale ne ti co petřebuji prej se dají sehat těžko/
musí bát speciální pro centrálu/subwoofer další pro zadní a jiné pro přední repro (pro stereo a mono,prý jde o to že jsou jinak naletované kabely v tom jacku)je to pravda?

podle mě je to jedno přece nemůže být přehozen + a - ??