Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s novým zdrojem...

Zdravím,

objednal jsem si do svého PC nový zdroj Enermax revolution x't 730W gold, který jsem dnes namontoval za svůj původní slabší - funkční (470W). Při zapnutí počítače deska pouze "problikne", na 1/2 sekundy se roztočí FANy, speaker 3x zapípa a konec. Přišlo mi to divné, tak jsem si říkal, jestli není něco s deskou. Když jsem připojil starý zdroj, vše funguje bez problému...
Netušíte, kde by mohl být zakopaný pes? Může to bejt závada z výroby? Momentálně nemám možnost zkusit zdroj v jiném PC...

Předem díky za pomoc...

Zdroj samozrejme muze byt vadny, takze jestli opravdu v jinem PC nemuzes zkusit, tak rovnou reklamuj. Enermax zdaleka neni co byval a jejich prumerne zdroje obcas vadne jsou, takze je mozne, zes mel zrovna tu smulu.