Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Photo Story 3 pro Wind.

Dobrý den, používám tento šikovný program, ale nedaři se mi vložit k prezentaci hudbu.Nelze ani přidat tu vytvářenou programem.:-( Vždy mi při mixovani hudby vyskoci okno o chybách a nutnost program ukončit.Samozřejmě, že jsem zprávu o chybách už několikrát odeslal.Psal jsem přímo i na MS, ale vykroutili se.Neporadíte někdo prosím co s tím? Předem moc díky !!!

Takto jsem přesně postupoval.Hudbu jsem vytvořil raději v programu.Náhled přehraje v pohodě, vybral jsem profil pro PC 1, aby to bylo menší-nic.Pak to při mixování spadne.Poslednímu doporučení o té zakázané složce nerozumím.Moc díky za trpělivost a snahu pomoci.Hrozně mě štve, že to to nejde, program jinak super.P.

tim jsem myslel ze na nt systemech existuji opravneni k zapisu kopirovani cteni - je mozne ze tam kam chces ukladat takove pravo nemas - sice by mela vyletet hlaska ze administrator zakazal pristip bla bla .. ale je mozne ze program pri tom spadne.
nevim jestli je to tento pripad ale zkusit muzes
---
dej ulozit projekt do korene disku c:\
to same i video uloz ho na cecko.
--
treba ja na xp home se neustale potykam s takto nevyresenymi pravy k pristupu.
-----
pro zjisteni priciny spadnuti slouzi prohlizec udalosti
start
spustit
napsat eventvwr.msc
kouknout do sekce aplikace najit chybu a zobrazit - v nekterych pripadech by sa dala zjistit pricina