Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 30.000,-

Dobrý den,
potřebuji notebook na práci (grafické, simulační a výpočetní sw).
Moje požadavky:
8Gb RAM
CPU 2.5Ghz 4core
GPU 2Gb
Nevím jaké značky notebooků jsou kvalitní a jaké ne (vím, že Lenovo na tom není dobře).
Můžete mi tedy nějaký doporučit prosím?
Děkuji za odpověď.
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Další… (karel)

potřebuji notebook na práci (grafické, simulační a výpočetní sw)

jsi si jist, ze potrebujes notebook, protoze ten nazank pouziti docela predpoklada desktop PC

jaké značky notebooků jsou kvalitní a jaké ne (vím, že Lenovo na tom není dobře)

Lenovo je na tom podobne jako vsichni ostatni, bohuzel ani Dell uz neni co byval a je vcelku jedno, jestli si misto nej koupis treba to Lenovo nebo treba Asus. Za 30.000,- uz navic preci jenom bude o neco lepsi provedeni notebooku nez ty zoufalosti co prodavaji za desitku apod.

Lenovo IdeaPad Y50-70 Black - doporučujem
Lenovo IdeaPad Y50-70 Touch Black - doporučujem
ASUS N551ZU-CN007H kovový - AMD
---
ASUS N551ZU-CN007H kovový má v sebe AMD komponenty = nižší výkon, stojí za zváženie, ale ja bych uprednostnil tie Lenová

Nevím jaké značky notebooků jsou kvalitní a jaké ne (vím, že Lenovo na tom není dobře).

nemyslím si, ano dakedy bolo Lenovo lepšie, ale myslím že stále je na tom hodne dobre.

Potřebuji notebook, protože budu na koleji, potřebuju pracovat tam, i doma nebo ve škole, takže stolní pc nepřipadá v úvahu
Děkuji za odpovědi.
To s tím Lenovo jsem slyšel od známého, který opravuje pc/notebooky.