Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDMI nepreda zvuk do telky

Cau. Mam dotaz. Chtel jsem poprve zapojit hdmi konektorem a hdmi kabelem telku,jako externi monitor. Neprehaje ale zvuk a obraz je spomaleny. Na pc jedu mysi a na telce ( 4k 400HZ ) se kurzor pohybuje se spozdenim cca 1 sekundu,coz pri hrani je velky problem, dale ten zvuk. V nastaveni hlasitoati mam hdmi na nejvyssi moznost a vsechny ukazatele na max,ale hudba nejde ani v telce,ani na pc. Ani kdyz pripojim externi repro ani kdyz v telce zmenim veskera nastaveni zvukovych vystupu. Nejaka rada? diky.
Acer g730zg win 7 profik

zpoždění bude vždy, sice se intel chlubí že v každé verzi widi (víte jak zjistit podporovanou verzi widi, ntb, widi a použitou?) se snižuje latencee, ale určitě závisí i na zarušení wifi apod

Co se týče zvuku, buď pomůže změnit ve windows výchozí přehrávací zařízení a nebo manuálně v přehrávači vybrat zvukouvý výstup directsound widi (a zavřít a znovu přehrát soubor)