Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kúpa herného PC

Rozmýšľam o kúpe herného PC chcem investovať niečo okolo 640-580e-aj s monitorom chcel by som niečo aby potiahlo hry napr.GTA V,Counter Strike 1.6,Counter Strike GO,Batman: Arkham Knight-aspoň do polovici,aby malo:

- grafiku NVIDIA aspoň 4GB
- min.1 TB HDD
- min. Intel® Core™ i5-4460
- RAM 8GB

Našiel som niečo také www.acer-shop.sk,chcem sa vás opýtať na názor a na obchod či už niekto kupoval,bol by problém dať pc do serversiu

Tvoje přání/požadavky silně kulhají za tvoji peněženkou, na i5 + herní g.kartu + slušnější monitor je potřeba rozpočet navýšit tak o 250€ a to bez OS Win.
(jo to cosi objevil není herní sestava, nýbrž tak multimediální/nV GTX 745, bez monitoru a OS Win)

Bože jak vůbec mužeš hodit v dotazu link na takovou mr*ku od Aceru, to snad nemyslíš vážně ani ze srandy, to je jako by jsi vyhodil 600€ z okna.

Jakýkoliv již složený PC od nějaké firmy (Asus,Acer apod) je mr*ka a vždy složíš výkonnější PC za stejné peníze.