Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAMky

zdravim, prave jsem preinstaloval win7 znova na win 7, formatoval disk atd. a kdyz si dam vlastnosti PC tak to tam pise "RAMky: 6GB (pouzitelne 3.25GB)" nevite co s tim? :(

mohu se zeptat jak?? ted to zkousim, kdyz dam "rychla instalace" nebo tak neco, (v popisku je, ze neforormatuje disk) a kdyz to spustim, zvolim windows profesional 64 tak mi to po chvilce napise, abych instalaci zavrel a opatril si CD s 32bitovym winem a spustil instalaci znovu, co s tim mam udelat aby to jelo?? :(
myslim ze i driv jsem mel v pc tu win prof. 86 a normalne to slo a ted to prave pise ze mam jen 3.25 z 6GB na ramkach :(