Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grand Theft Auto V

Ahoj , v GTA 5 mi při misích kde je hodně nepřátel a ja střílim prostě při velkých akcích mi dropovali FPS az do 40 FPS a dřív se to nestávalo , od včera mám nově kompletně přeinstalovaný windows drivery mám všechno důležité a nainstaloval sem si Steam , skype , GTA5 a CSGO PC jede uplně krásně jen opět GTA 5 mi dropuje při velkych akcích , a to sem to zkoušel i na nejměnší detaily : PC sestava : Win 7 64bit , 8 giga ram , Intel i5-3330 , MSI gtx 970 ...než to spustím tak sem zkoušel "Možnost napajení" a vysoký výkon a ještě si dat Windows podle vykonu jak je pak ten Windos takovej hnusný :D ale i tak to nepomohlo ...

Zprasená instalace to není , mám to od profíku takže se neboj ... , jestli vadí že nainstaluju skype a používam ho kdyz hraju csgo a ne když hraju GTA 5 tak ho klidně odeinstaluju ;) , GPU není zázrak? mě to stačí na všechny hry i na GTA5 mi to dalo na High až do teď , a zdroj mám taky slušnej myslím . Tím chceš říct ze mám na **** PC? znám o hodně horší sestavy a ty to rozjedou v poho a jestli tento PC mi nerozjede GTA 5 na nejmenší všechno ...tak já sem papež.
Jinak moc díky za užitečné rady od tebe , určo mi pomužou :)

Když je to na nejmenší detaily, tak je to problém.

Máš od profíků? A ti se splést nemohou? "Kompletně přeinstalovaný windows drivery" - Doufám, že to ti profíci neřekli. Windows drivery jsem nikdy neslyšel.
Problém může být v teplotách, mohou to být i viry, které vytěžují systém (doufám, že máš alespoň originální hru).
Zdroj máš slušný si myslíš? Opravdu si to můžeš jen myslet. Nikdo neví, věšteckou kouli nikdo nevlastní.

Pokud se to ale před instalací nestávalo, hlavní problém bych hledal v těch ovladačích.

Komplet přeinstalovaný windows a nechal sem si tam nainstalovat Driver grafiky atd. Originalní hru mám a zdroj vím že mám 600 nebo 650 na 100% , vzpomněl sem si že moje grafika vyžaduje aspon 500 W a já mám bud o 100 nebo 150 více W radši...a před instalací se to stávalo proto sem si ho nechal přeinstalovat páč sem ho měl už takový zadrbaný od ruzných čističu viru atd a rovnou sem si řekl že to mohlo pomoct GTA 5 a jak vidim nepomohlo ...a jak zmeřím teploty? zda se mužu zeptat a nebudu za trolla.