Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konečný výběr telefonu

Dobrý den, včera jsem se ptal na váš názor na telefon Oneplus two, názory nebyli moc kladné a bylo mi doporučeno pár jiných telefonů tak bych se chtěl zeptat, který z uvedených by jste volili vy ?

1, LG g4 - produkt
2, Asus zenfone 2 - http://www.czc.cz/asus-zenfone-2-ze551ml-stribrna/ 172213/produkt
3, Oneplus two - produkt
4, Nexus 6 - http://www.czc.cz/motorola-nexus-6-32gb-modra/1652 65b12/produkt
5, Huawi p8 - http://www.czc.cz/huawei-p8-titanium-grey/171381/p rodukt

Omlouvám se že zakládám nové téma, ale ke starému se to nehodí, moc děkuji za rady a prosím aby jste svůj typ rozvedly - proč zrovna daný model a proč né konkurenci ...

Já jsem naprosto v klidu, jen nechápu komu pořád cpeš kecy typu nevymýšlej, jsem na poradně tak se nečekaně ptám :O omlouvám se pokud tato poradna slouží k uspokojení hnidopichů, nikde to napsáno nebylo a pokud už nemáte nic k tématu což podle předchozí odpovědi nemáte tak si prosím dejte odchod ;)

Rád bych doporučil Lenovo P70
Výdrž bateria, při velkým používáním výdrž baterie 2 dny, při klidnějším klidně 4 dny..
5 palcový displej, HD rozlišení, 13 mpx zadní fotoaparát a přední 5 mpx, fotí na můj vkus dobře, teď v září má dostat udpate na android 5.0.. Hry sem zkoušel Asphalt 8 a Real racing 3..
Mohu ho jen doporučit!

Urcite nebude ani jeden ze zamyslenych smartphonu vylozene spatny a nebudes pravdepodobne zklaman.

OnePlus Two ma pomerne velky problem s malym ulozistem a po zkusenostech z prvni rady hrozi vyssi poruchovost, proto bych vyloucil a zabyval se ostatnima.
Nevyhody Huawei P8 uz tu byly zminovany mnohokrat, staci dat hledani, nema cenu to opakovat, zalezi na pouziti, pro mnohe to urcite je dobry foun, ale uz kvuli optimalizaci procesoru od Huaweie vyvojarema aplikaci nenabidne ten nejvyssi vykon ve hrach, nekomu to je ukradene, nekdo si kupuje takovyto foun prave kvuli tomu, to musis vedet sam. Do Huaweie nejdou customROM, me to treba vadi, ale jiste se najdou taci, kteri ani nevi, co to customROM je, takze tem to logicky nevadi.
Mezi LG G4, Nexusem 6 a Zenfone 2 551ML jsou rozdily minimalni, idealne si ohmatej vsechny tri nekde v obchode a rozhodni se pak, v CZC maji take "showroom" a pripadne jsou schopni ti ty telefony pred koupi predvest (pujcit do ruky) namaji-li je vystavene, pokud si zajdes teda na pobocku, to uz je pak na tobe, ktery se ti libi nejvic.