Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem StrongDC++ v. 2.02 a router xavi x8122r-B

Dobrý den, před rokem jsem si pořídil ADSL 2Mb/s od dnes již O2 dostal jsem k tomuto připojeni routr xavi x8122r-B. Problem se vyskytl když jsem chtěl být na StrongDC++ v.2.02 jako aktiv bohužel nevím jak na to mužete prosím někdo poradit?
Předem děkuji za odpověď.

ber to z té lepší stránky, defekovat na hrnec ses naučil, když ti bylo pár desítek měsíců. Tak proč by ses nemohl naučit tu angličtinu (resp. těch 20 slov které pro tento případ potřebuješ), když jsi už starší, chytřejší, umíš se učit atd. atd.?

člověk se furt něco učí. A kdo se neučí, zakrní... ;-)